Jaké výhody přináší naše externí vedení účetnictví?

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení a supervize účetnictví, daňová evidence a daňová přiznání formou outsourcingu účetnictví s výhodami pro Vás:

 • snížení nákladů na vedení účetnictví,
 • individuální modely spolupráce při outsourcingu účetnictví,
 • zákaznický portál pro účetnictví on-line a přístup k datům 24/7.

Zjistěte další výhody outsourcingu účetnictví

Vedení a supervize účetnictví, daňová evidence

Nabízíme vedení a zpracování účetnictví (účetní outsourcing), daňové evidence a vedení účetních agend v mnoha formách, vždy k plnému uspokojení Vašich potřeb. Máme dostatek zkušeností k tomu, abychom Vám zajistili plný outsourcing účetnictví (kompletní převzetí účetní agendy), externí účetnictví, sdílené účetnictví online nebo supervize účetnictví.  

Snížíme Vaše náklady, poradíme Vám, přebereme plnou zodpovědnost

V oblastech zpracování účetnictví, daňové evidence, daňová přiznání a poradenství patříme mezi špičkové účetní firmy. O vysoké kvalitě a nadstandardní šíři našich účetních služeb svědčí certifikace ISO 9001 a fakt, že více jak 80 % našich klientů využívá zpracování účetnictví a daní online již více jak 8 let. Staňte se našim spokojeným zákazníkem i Vy! 

Vyberte si způsob vedení účetnictví

 • Outsourcing účetnictvípřevezmeme vedení účetnictví Vaší společnosti, budeme jej kompletně zpracovávat a garantovat s návazností na správu daní, zastupování na úřadech a zajištění průběhu kontrol.
 • Externí účetnictví – veškerá účetní činnost bude probíhat v prostorách naší firmy. Snížíme provozní náklady a zbavíme Vás odpovědnosti za zpracování účetnictví.
 • Supervize účetnictví – účetní supervize je oblíbený model spolupráce mezi vlastní a externí účtárnou – outsourcing účetnictví online při zachování Vašeho stávajícího účetního oddělení. Chod účtárny je zastřešen naším supervizorem - hlavním účetním.
 • Daňová evidence – zajistíme vedení daňové evidence, garantujeme precizní evidenci a následné zpracování daňových přiznání pro všechny typy daní.
 • Daňová přiznánívypracujeme daňová přiznání za Vás, poskytneme daňové poradenství i plánování, zajistíme zpětnou kontrolu a optimalizaci daní, zastoupíme Vás na úřadech. 

Vyberte si nejvhodnější model vzájemné spolupráce při outsourcingu účetnictví

 • Basic Accounting – tento základní model outsourcingu účetnictví spočívá ve fyzickém předávání účetních dokladů. Vhodný jako externí vedení účetnictví malých firem, které hledají účetnictví Mladá Boleslav a okolí.
 • Standard Accountingoutsourcing účetnictví založený na elektronické výměně dokumentů. Přístup k dokumentům online 24/7, zaúčtování do 48 hodin.
 • Premium Accountingkomfortní služba outsourcingu účetnictví online s plným přístupem k IS, odpovědnost za vedení účetnictví nese naše firma.
 • Premium Plus Accountingprémiové on-line účetnictví s plným přístupem k informačnímu systému a všem modulům, došlé účetní doklady neopouští Vaši firmu, pozice hlavní účetní je outsourcována.
 • Administrativní asistentasistenční administrativní a kancelářské služby dle Vašich požadavků pro funkční administrativní chod Vaší firmy. Šetříme Váš čas, obchodní a organizační agendu za Vás vyřídíme levněji. 

Outsourcing účetnictví přináší úspory

Outsourcing účetních služeb v jakékoliv formě nebo vedení účetnictví online získává stále více na popularitě. Vlastní účetní oddělení totiž klade vysoké nároky na zdroje (jde zejména o pracovníky, prostory a technické či softwarové vybavení) a dále na zdroje finanční, tedy na samotný provoz při vykonávání činnosti.

 

Řešením je  

PARTNERSKÝ OUTSOURCING ÚČETNICTVÍ,

 tzn. svěření zpracování účetnictví externímu subjektu.

 

Specializované řešení outsourcingu účetnictví dokáže Vaší společnosti uspořit významné finanční provozní náklady. Podívejte se na porovnání nákladů a přesvědčte se, jak je pro Vaši firmu outsourcing účetnictví výhodný.

Outsourcingem účetnictví nám předáte zodpovědnost za chybné vedení účetnictví také z pohledu daní a zbavíte se tak jednou provždy hrozby finančního postihu. Odborný dohled, znalosti aktuálních legislativních norem a propracovaný systém práce zaručuje rychlost a kvalitu poskytovaných služeb bez Vašich starostí - účetnictví za nižší náklady. Znáte lepší řešení? 

Seznamte se podrobněji s výhodami outsourcingu účetnictví

 Obraťte se na nás! Veškeré účetní služby poskytujeme na vysoké odborné úrovni, se zárukou a v zákonných termínech!


Zavolejte nám, sjednejte si schůzku prostřednictvím průvodce, zadejte nezávaznou poptávku. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství, kontaktujte nás!

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.