Proč externí zpracování mezd?

Společnost SOMMER ACCOUNTING nabízí služby externího zpracování mezd s garancí kvality (outsourcing mezd) pro registrované klienty prostřednictvím moderního rozhraní Zákaznický portál. Rychlá komunikace a vysoká odbornost ve spojení s dobrou cenou služeb umožňuje nabízet zpracování mezd online s výhodami: 

  • snížení mzdových nákladů ve výši až 40%,
  • úspora času a investic do vzdělávání zaměstnanců,
  • kompletní mzdové a personální služby v souladu s platnou legislativou.

Zjistěte další výhody mzdového outsourcingu

Mzdy a personalistika

Nabízíme zpracování mezd (mzdový outsourcing) a vedení agend personalistiky pro malé i velké organizace. Chceme plně uspokojit Vaše potřeby a proto nabízíme plný outsourcing mezd a personalistiky (kompletní převzetí agendy) nebo spolupráci v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky na principu supervize, kdy Vaše mzdové či personální oddělení zůstane zachováno.

V oblasti mzdové či personální problematiky a odborného poradenství nabízíme špičkové služby, podložené certifikátem ISO 9001. O vysoké kvalitě a nadstandardní šíři nabízených služeb svědčí fakt, že více jak 80 % našich klientů využívá zpracování mezd a personální outsourcing již více jak 8 let. Staňte se našim spokojeným zákazníkem v oblasti externího účetnictví a zpracování mezd i Vy!  

Vyberte si mzdový nebo personální outsourcing

  • Mzdový outsourcing – převezmeme mzdovou agendu Vaší společnosti, budeme ji kompletně zpracovávat a garantovat s návazností na úřady včetně zajištění průběhu kontrol mzdové agendy.
  • Externí mzdy – veškerá činnost bude probíhat v prostorách naší firmy a na naší technice. Snížíme náklady a zbavíme Vás odpovědnosti za zpracování mezd.
  • Supervize mezdúčetní supervize mezd je ideální mezistupeň mezi vlastní a externí účtárnou – outsourcing mezd při zachování Vašeho stávajícího mzdového oddělení.
  • Mzdový audit – odhalíme nedostatky ve mzdové agendě: mzdový audit realizujeme pro firmy, které chtějí agendu začít outsourcovat, ale i pro firmy s vlastní mzdovou účtárnou.
  • Personální outsourcing – převezmeme kompletní správu Vaší personální agendy: outsourcing personální agendy a vedení personálních složek zaměstnanců.
  • Full Service pro personální agentury – zajistíme kompletní chod Vašeho personálně-mzdového oddělení: outsourcing mzdové a personální agendy přesně podle Vašich požadavků.
  • Mzdové a personální poradenství – v rámci externího zpracování mezd nabízíme kompletní poradenský servis v oblasti mzdové a personální problematiky.

Vyberte si model vzájemné spolupráce při outsourcingu mezd

Classic Payrollplný outsourcing na principu Externích mezd s využitím našeho informačního systému, mzdy jsou zpracovávány našimi zaměstnanci. 

Special Payrollspolupráce při zpracování mezd na principu Supervize mezd: Vaše mzdové oddělení zůstane zachováno a za zpracování mezd přebíráme plnou zodpovědnost

Full Service Payrollplný outsourcing mzdové a personální agendy určený pro personální agentury.

  

Externí zpracování mezd přináší úspory finančních prostředků

Služby externí mzdy jsou nejen kvalitnější a rychlejší, ale často mnohem levnější než zpracování mezd vlastními mzdovou účtárnou. Podívejte se na porovnání nákladů a zjistěte úspory nákladů při využití služeb outsourcingu mezd. 

Seznamte se podrobněji s výhodami outsourcingu mezd.

Obraťte se na nás! Veškeré služby v oblasti mezd a personalistiky poskytujeme na vysoké odborné úrovni, se zárukou a v zákonných termínech!


Zavolejte nám, sjednejte si schůzku prostřednictvím průvodce, zadejte nezávaznou poptávku. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství, kontaktujte nás!

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.