O firmě SOMMER ACCOUNTING, s.r.o.

Naše společnost byla založena - původně jako fyzická osoba - v roce 1994 a z počátku se zabývala pouze zpracováváním účetnictví a vedením mzdové agendy.

Okruh klientů byl hned od počátku poměrně široký a zahrnoval nejrůznější druhy podnikatelské činnosti od malých živností až po malé a střední podniky. Klienti pocházeli zejména z okresu Mladá Boleslav, ale i z okresů Nymburk, Jičín, Most, Teplice, Praha, Česká Lípa, České Budějovice a Praha-východ.

Postupně jsme rozšířili okruh našich služeb až k současnému stavu, kdy poskytujeme kompletní outsourcing účetnictví, outsourcing mzdové a personální agendy se specializací na Full Service pro personální agentury, poradenství v oblasti účetnictví, mezd a personalistiky, ekonomicko-organizační poradenství se specializací na optimalizaci vnitrofiremních procesů klienta, dotační poradenství a také poradenství při zavádění vnitropodnikových standardů a směrnic, nutných pro bezproblémové fungování našich klientů.

S rozvojem komunikačních technologií se rozšířil okruh našich klientů do různých částí Čech a Moravy.

Cílem naší společnosti je navázání úzké vazby s našimi klienty a být jejich partnerem a poradcem na cestě k prosperitě, na kterého se mohou kdykoliv obrátit. To je cesta k tomu, aby prioritou našich klientů mohlo být jejich podnikání, nikoliv zabývání se "vedlejšími" činnostmi s neustálým sledováním měnících se zákonů a předpisů v oblasti daní, účetnictví, mezd a personalistiky.

Naše společnost disponuje moderní technikou a kvalitními softwarovými produkty, které jsou spolu s letitými zkušenostmi v oboru a precizní organizací práce garantem bezproblémové spolupráce.

Jako jedna z mála firem z oboru jsme certifikováni dle normy ISO 9001:2008.


Zavolejte nám, sjednejte si schůzku prostřednictvím průvodce, zadejte nezávaznou poptávku. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství, kontaktujte nás!

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Reference

DP WORK AGENCY

DP WORK AGENCY

V letech 2000 až 2012 patřila mezi naše klienty celá řada tuzemských i zahraničních firem.

Rychlý kontakt

Pevná linka+420 326 214 000
+420 326 214 001
Fax+420 326 214 009