Jaké výhody vám přinese náš outsourcing účetnictví?

  • - spolupráce je založena na principu odborné pomoci při řešení klientských potřeb
  • - individuální model spolupráce vychází vstříc specifickým potřebám klienta
  • - Zákaznický portál pro vzájemný kontakt a on-line přístup k datům 24/7  více informací

Modely spolupráce při outsourcingu účetnictví

Vyberte si z naší nabídky modelů vzájemné spolupráce při outsourcingu účetnictví podle vašich požadavků, potřeb a možností. Jednotlivé modely se liší rozsahem a zejména způsobem poskytování účetních služeb.

Jednotlivé modely vzájemné spolupráce při outsourcingu účetnictví jsou koncipovány tak, aby uspokojily veškeré požadavky klientů různých velikostí a zaměření na zpracování účetnictví.  

Model BASIC ACCOUNTING představuje nejjednodušší formu vzájemné spolupráce na principu Externího účetnictví, spočívající v "papírovém" způsobu přenosu informací. Před lety se jednalo o standardní způsob outsourcingu účetních služeb, který je dnes již překonán nástupem nových technologií. 

Model STANDARD ACCOUNTING představuje první stupeň "bezpapírového" systému přenosu veškerých dokumentů a informací na principu Externího účetnictví. Veškeré účetní práce se realizují z elektronické podoby dokladů, které zhotovíte prostřednictvím námi zapůjčeného scanneru a odešlete prostřednictvím emailu nebo Zákaznického portálu.

S modelem PREMIUM ACCOUNTING na principu Externího účetnictví získáte navíc přístup k veškerým důležitým informacím on-line a také možnost využít další agendy informačního systému pro chod vaší firmy. Jedná se o vedení účetnictví on-line.

Model PREMIUM PLUS ACCOUNTING na principu Supervize účetnictví je určen pro větší firmy s požadavkem zachování vlastního účetního oddělení s nejvyššími nároky na tok informací a rozsah poskytovaných služeb. Získáte plný přístup do našeho informačního systému, který tak můžete plně využít pro potřeby vaší firmy s tím, že veškerá účetní agenda podléhá naší odborné supervizi. V zásadě jde o sdílené účetnictví on-line.


Zavolejte nám, sjednejte si schůzku prostřednictvím průvodce, zadejte nezávaznou poptávku. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství, kontaktujte nás!

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Reference

Hrušky

Hrušky

Mezi naše klienty v oblasti dotačního poradenství patří také celá řada obcí Čech a Moravy.

Rychlý kontakt

Pevná linka+420 326 214 000
+420 326 214 001
Fax+420 326 214 009