Co získáte využitím našeho outsourcingu mzdové agendy?

  • - snížení nákladů na chod mzdového oddělení ve výši 10 až 40%
  • - garanci bezchybnosti zpracovávaných mezd vždy v souladu s platnou legislativou
  • - úspora nákladů za investice do vzdělávání zaměstnanců                   více informací

Modely spolupráce při outsourcingu mezd

Uvedené modely vzájemné spolupráce při outsourcingu mezd jsou koncipovány tak, aby uspokojily veškeré požadavky klientů všech velikostí a zaměření.  

Model CLASSIC PAYROLL představuje standardní model vzájemné spolupráce na principu Externích mezd. Jedná se o plný outsourcing mezd s využitím našeho informačního systému, mzdy jsou zpracovávány našimi zaměstnanci. Veškerá výměna informací probíhá v elektronické podobě.

Model SPECIAL PAYROLL představuje standardní model spolupráce na principu Supervize mezd. Touto formou spolupráce vycházíme vstříc těm firmám, které z různých důvodů chtějí zachovat své mzdové oddělení. V podstatě se jedná o outsourcing hlavní mzdové účetní s kompletním převzetím zodpovědnosti a s plným přístupem klienta do našeho informačního systému prostřednictvím terminálového serveru.

Model FULL SERVICE PAYROLL je speciální model spolupráce, určený pro personální agentury. V rámci této spolupráce realizujeme plný outsourcing mzdové a personální agendy na základě konkrétních požadavků klienta. 


Zavolejte nám, sjednejte si schůzku prostřednictvím průvodce, zadejte nezávaznou poptávku. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství, kontaktujte nás!

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Reference

Vrbice

Vrbice

Mezi naše klienty v oblasti dotačního poradenství patří také celá řada obcí Čech a Moravy.

Rychlý kontakt

Pevná linka+420 326 214 000
+420 326 214 001
Fax+420 326 214 009